17494.
430. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Krasznay István: Nyomdászat. Olvasókönyv a nyomdász-szakirányú iparostanonciskolák számára. Második rész. Bp., 1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Félvászonkötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, címlapon Szabó István hódmezővásárhelyi könyvkereskedő bélyegzőjével, hátsó szennylapon szakadással.