17334.
430. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Karl May 5 német nyelvű kiadása: Durch das Land der Skipetaren.; Die Sklavenkarawane.; Auf fremden Pfaden.; Winnetou III. köt.; Durchs Wilde Kurdistan.; Dresden-Freiburg,én.,Karl May Verlag - Freidrich Ernst Fehsenfeld. Kiadói egészvászon-kötések, nagyrészt kopott boítókkal, kettő kötése javított, az egyik fűzése laza, az egyik elülső szennylapja hiányzik.