Füst Milán: Ez mind én voltam egykor. Bp., 1957, Bibliotheca. Első kia... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000028/Fust-Milan-Ez-mind-en-voltam-egykor-Bp-1957-Bibliotheca-Elso-kiadas-Kiadoi-felvaszon-~II2760747
2760747
17469
430
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: Füst Milán: Ez mind én voltam egykor. Bp., 1957, Bibliotheca. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
: nagy_andras