17542.
430. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Flammarion, Camille: Stella. Ford.: Tóth Béla. Bp., é.n., Légrády, VII+414+2 p. Második kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott borÃtóval, kopott, foltos gerinccel, érdekes ajándékozási sorokkal.