Czakó Elemér (szerk.): A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda története 1577... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000028/Czako-Elemer-szerk-A-Kiralyi-Magyar-Egyetemi-Nyomda-tortenete-1577-1927-Bp-Kir-M-Egyet~II2707272
2707272
17355
430
Beschreibung: Czakó Elemér (szerk.): A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda története 1577-1927. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
: karap_norbert