18517.
430. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
100 HUF
Anatole France: Thais. Regény. Ford.: Vándor Iván. Bp., 1918., Herczka Árpád, 223 p. Korabeli kopott papírkötésben, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.