3 000 HUF
14
1929. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül, fül letört T:3 patina, kopott aranyozás Hungary 1929. "Officer's Distinction for Long Service, 3rd Class" gilt bronze decoration without ribbon, ear broken C:F patina, worn gilt NMK 352b