1922. "A M. Kir. Honvédelmi Minister és a M. Kir. Honvédség főparancsnokának sportversenyérme. Alapíttatott: 1922" aranyozott bronz katonai díjérem (aranyozás lekopott) (45x30mm) + ~1960-1970. "MHSZ Összetett Honvédverseny" bronz lemezjelvény tű nélkül (29x18mm) T:2