Drucksachen

Zahl der Lose: 349

1773 Urbárium, félbőr kötésben, kézzel írt névjegyzékkel, félbőr kötésben
14623.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
21
1848. november 7. Olmütz, Ferdinánd királynak a földművelő lakossághoz intézett szavai a forradalom idején egy hónappal lemondása előtt
14624.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
1849 Kolozsvár, cs. és királyi parancsnokság (Urban Károly ezredes) által kiadott háromnyelvű hirdetmény
14625.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
1856 Lóvásárlási hirdetmény Bukovina, Bánát és Vajdaság területén. 29x47 cm / Horse buying tender announcement for Bukowina. Banat, Voivodina. 29x47 c
14626.

Rufpreis:
5 000 HUF
14
14627.

Rufpreis:
4 000 HUF
1857 Politikai ujdonságok III. évf. 32. sz., 1857. aug. 12., szerk.: Pákh Albert. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p., kissé sérült, ragasztott
14628.

Rufpreis:
4 000 HUF
1857 Politikai ujdonságok III. évf. 34. sz., 1857. aug. 26., szerk.: Pákh Albert. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p., kissé sérült, ragasztott
14629.

Rufpreis:
4 000 HUF
1857 Lóvásárlási hirdetmény a III. hadseregi parancsnokságtól, Buda. 24x36 cm
14630.

Rufpreis:
3 000 HUF
14631.

Rufpreis:
3 000 HUF
1860 Bolond Miska I. évf. 11. sz., 1860. aug. 12., szerk.: Tóth Kálmán. Pest, Emich Gusztáv, 4 p., néhány szakadással, foltokkal
14632.

Rufpreis:
4 000 HUF
1860 Bolond Miska, I. évf. 4. szám, 1860. jun. 24. Szerk.: Tóth Kálmán. Bp., Emich Gusztáv, hajtott, kissé foltos, lyukas, 13-16 p.
14633.

Rufpreis:
2 000 HUF
1864 Pest, Bolond Miksa V. évfolyam 23. szám, szakadással, 4p
14634.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF