10719.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Szántás. Színezett rézkarc, papír. Üvegezett keretben, 13,5x18,5 cm