10720.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré, 1936. Ceruza, papír, kissé foltos és kissé sérült. Üvegezett műanyag keretben, 23,5×17 cm