10729.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan (Corneli...?) jelzéssel: Lépcsők házak között (Olaszország?). Rézkarc, papír. Lap alján autográf ajándékozási sorokkal 1929-ből egy István n. személy részére. 21x25 cm. Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos.