10728.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan (Corneli...?) jelzéssel: Lépcsők házak között (Olaszország?), 1929. Rézkarc, papír. Számozott. 32x21,5 cm. Üvegezett fakeretben. Lap alja kissé foltos.