10794.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül, XX. sz első fele: Vágtató ménes. Akvarell, papír. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben, 28×38,5 cm