10793.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Jelzés nélkül: Táj. Olaj, karton, sérült. Dekoratív fakeretben, 40x52 cm