9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Várady Lajos (1890-1929): Táj, 1928. Tempera, papír, jelzett. Dekoratív, kissé sérült keretben, kisebb lapszéli sérülésekkel, 26x36 cm