Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 532

Grafikák Barczi Pál, Csabai Kálmán, Feledy Gyula, Kunt Ernő, Lenkey Zoltán, Mazsaroff Miklós, Máger Ágnes, Pető János, Seres János, Tóth Imre jelzett grafikáival. 30x42 cm
10000.

Rufpreis:
4 000 HUF
Rajzok Szolnokról. Mappa 15 db képpel, többek közt Ámos Imre, Zádor István, Gácsi Mihály, Baranyó Sándor képeivel. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Készült a Damjanich János Múzeum sokszorosító műhelyében, 200 példányban. Hiányos, kompletten 18 db nyomatot kell tartalmaznia. Kiadói sérült karton mappában. Lapméret: 41,5×29,5 cm
10001.

Rufpreis:
4 000 HUF
Ábrahám Rafael (1929-2014): Mátáys-templom. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 28x19,5 cm
10002.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
10003.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Almásy Aladár (1945-): Lehajolt érte, hogy magához vegye. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott V/18. 20,5x15 cm
10004.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Almásy Aladár (1945-): Tüdő tangó. Színezett rézkarc, papír, sorszámozott, 12/25, jelzett, keretben 25x20 cm
10005.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
András Tibor (1921-2000): Ehnaton fáraó. Vegyes technika, papír, jelzett. 15x12 cm
10006.

Rufpreis:
4 000 HUF
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Paripa és madár. Filctoll, papír, jelzett. Paszpartuban. 18x18 cm
10007.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
10008.

Rufpreis:
1 000 HUF
Aranyi Sándor (1949 - ) : Tájkép. . Olaj, farost, jelzés nélkül, fakeretben , 20×40 cm
10009.

Rufpreis:
5 000 HUF
10010.

Rufpreis:
4 000 HUF
10011.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF