V. Tóth Éva (1964-): Badacsonyi kikötő. Olaj, vászon. Jelzett. Hátolda... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/V-Toth-Eva-1964-Badacsonyi-kikoto-Olaj-vaszon-Jelzett-Hatoldalan-autograf-feliratta~II2748225
2748225
10497
429
14000
Beschreibung: V. Tóth Éva (1964-): Badacsonyi kikötő. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 40x30 cm
: nagy_andras