Tóth László (1926-2009): Kulacsos csendélet Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. kisebb felületi sérülésekkel. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60x80 cm