10445. 429. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
18 000 HUF
0 HUF
Szász Endre (1926-2003): Állatfejes hölgy. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány Artist's Proof jelzéssel. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 40,5x58 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras