Ruzicskay György (1896-1993): Utolsó perc. Vegyes technika, papír, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ruzicskay-Gyorgy-1896-1993-Utolso-perc-Vegyes-technika-papir-jelzett-uvegezett-fakeretben~II2633253
2633253
10403
429
30000
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: Ruzicskay György (1896-1993): Utolsó perc. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27x32 cm
: pk