Pravotinszky Lajos (1880-1932): Tanya. Színes rézkarc, papír. Kissé sé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Pravotinszky-Lajos-1880-1932-Tanya-Szines-rezkarc-papir-Kisse-serult-toresnyomokkal~II2735809
2735809
10381
429
Beschreibung: Pravotinszky Lajos (1880-1932): Tanya. Színes rézkarc, papír. Kissé sérült (törésnyomokkal). 28x22 cm
: ra