Pintér József (1922-2002): Fodor bácsi. Olaj, falemez. Jelzett. Hátold... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Pinter-Jozsef-1922-2002-Fodor-bacsi-Olaj-falemez-Jelzett-Hatoldalon-cimken-autograf-fe~II2578923
2578923
10371
429
Rufpreis:
7 000 HUF 18,92 EUR , 20,59 USD
Beschreibung: Pintér József (1922-2002): Fodor bácsi. Olaj, falemez. Jelzett. Hátoldalon címkén autográf felirattal. Dekoratív fa keretben. 37,5x30 cm
: pelikán_kristóf