Nolipa István Pál (1907-1986): Élüzem (szocreál festmény). Olaj, vászo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nolipa-Istvan-Pal-1907-1986-Eluzem-szocreal-festmeny-Olaj-vaszon-Jelezve-balra-lent-~II2736366
2736366
10344
429
90000
Beschreibung: Nolipa István Pál (1907-1986): Élüzem (szocreál festmény). Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán feltehetően kiállítási raglap töredékével. Feltekerve, sérült. 152x120 cm
: nagy_andras