Nagy Árpád (1894-1959): 158. sz. Árpád cserkészcsapat XXX. fogadalomté... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nagy-Arpad-1894-1959-158-sz-Arpad-cserkeszcsapat-XXX-fogadalomtetele-Fametszet-papir-~II2755476
2755476
10324
429
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Nagy Árpád (1894-1959): 158. sz. Árpád cserkészcsapat XXX. fogadalomtétele. Fametszet, papír, jelzett, szép állapotban, 18×11 cm
: ekb