Marich Géza (1913-1985): Folyóparton. Színezett rézkarc, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Marich-Geza-1913-1985-Folyoparton-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-29C39740-cm~II2754048
2754048
10300
429
Beschreibung: Marich Géza (1913-1985): Folyóparton. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×40 cm
: tg