Farkas Lajos (1919-1998): Téli út. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán a... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Farkas-Lajos-1919-1998-Teli-ut-Olaj-farost-Jelzett-Hatoldalan-autograf-felirattal-es-KC3~II2704264
2704264
10115
429
48000
Rufpreis:
48 000 HUF 129,73 EUR , 141,18 USD
Beschreibung: Farkas Lajos (1919-1998): Téli út. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60x80 cm
: pk