Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Ünnep Párizsban. Rézkarc, papír. Jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Aszodi-Weil-Erzsebet-1901-1976-Unnep-Parizsban-Rezkarc-papir-Jelzett-a-karcon-Aszodi-W~II2757003
2757003
10012
429
Beschreibung: Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Ünnep Párizsban. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Aszódi Weil Erzsébet autográf címadásával. 36x53 cm
: tg