10650.
428. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 000 HUF
Igazságügyi palota épülete (Kúria, Budapest, Kossuth Lajos tér), rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. vége, üvegezett fakeretben. 12x22,5 cm