10651.
428. Gelaufene Fernauktion
Stich
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
A presbiter kapujánál, akvarellel színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. második fele, 26x20 cm. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett fakeretben.