10659. 428. Gelaufene Fernauktion Stich
2 200 HUF
0 HUF
Henri Decaisne (1799-1852) után: Balzac portréja, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 20x14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk