10658.
428. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 400 HUF
Bartlett, William Henry (1809-1854)-Cousen, Charles (1819-1889): Dürrenstein kastélya (Castle of Dürrenstein), akvarellel színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, kissé foltos, 15x17 cm