10404.
428. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, papír. Hátoldalán Korschelt Miklós felirata 1962-ből, mely szerint Klimó Istvánné ajándékozta az ev. egyháznak. Üvegezett fakeretben. 38,5x28 cm