10405.
428. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül, magyar festő, XX. sz. vége: Kalapos hölgy. Olaj, farost. Hátoldalán címmel feliratozott. Fakeretben. 30×28 cm