10549.
428. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül: Kompozíció, olaj, vászon, fa keretben, 39x49,5 cm