10548.
428. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Jelzés nélkül: Expresszív táj. Olaj, vászon, faléc keretben, 60x50cm