10454.
428. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Erdélyi jelzéssel, 2 db mű egy paszpartuban: Vizes ember. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány P.A., jelzéssel, 14,5x9,5 cm