10455.
428. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Erdélyi jelzéssel, 2 db mű egy paszpartuban: Krissz. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány P.A., jelzéssel, 10×14,5 cm