Theodore Duvet: Die Impressionisten. Berlin, 1920. Bruno Gassiner. Egészoldalas illusztrációkkal. Sérült félvászon kötésben. Benne ex libris: Gara Arnold (1882 - 1929) : A Halál és a lányka. Ex libris Burg Lajos. Cinkográfia. 11x16 cm