Révész Kornél (1885-1944): Ex libris Dr. László György. Rézkarc, papír... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/428/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~500031/Revesz-Kornel-1885-1944-Ex-libris-Dr-Laszlo-Gyorgy-Rezkarc-papir-jelzett-13x9-5-cm~II2744890
2744890
10587
428
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Révész Kornél (1885-1944): Ex libris Dr. László György. Rézkarc, papír, jelzett, 13x9,5 cm
: bk