15070.
428. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Wells, Carveth: A maláji dzsungelben. Bp., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.