15071.
428. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Budapest Főváros Törvényhatóságának Alapítványi Oklevelei. Első rész. Bp., 1883, Pesti Könyvnyomda Rt., 310 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.