17214.
428. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
Klinikai therapia. A modern orvostudomány kézikönyve. II. köt. Szerk.: Dr. Müller Vilmos. Bp., 1940, Dr. Müller Vilmos (Merkantil-ny.), (6)+868 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, kissé laza fűzéssel, helyenként a kötéstől részben elvált lapokkal.