Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 27

Keller Konrád: A tenger élete. Bp., 1897, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói, kissé kopott vászonkötésben, előzéklap kijár.
17191.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Arendts, Carl: Naturhistorischer Schulatlas. Leipzig, 1866, Brockhaus. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17192.

Rufpreis:
6 000 HUF
Lindau, Gustav: Die mikroskopischen Pilze. [1-2. rész, egy kötetben.] Kryptogamenflora für Anfänger. Zweiter Band. Berlin, 1912-1922, Julius Springer, VI+(2)+24+276 p., (6)+11+301 p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel, belül jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17193.

Rufpreis:
5 000 HUF
[Johnson, William Samuel] Johnson W. Sámuel: Miből lesz a termés. Kézi könyv a légkörről és a talajról, a gazdasági növények táplálása szempontjából. Ford.: Balás Árpád és Mendlik Alajos. A Természettudományi Könyvkiadó Vállalat XIV. kötete. Bp., 1878, K. M. Természettudományi Társulat, VI+360 p. Kilenc szövegközi fametszetű illusztrációval. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, Gyümölcsészeti egylet Tisza-Füreden alakult 1881-ben bélyegzőkkel, kopottas borítóval, helyenként, kissé sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal.
17194.

[Johnson, William Samuel] Johnson W. Sámuel: Miből lesz a termés. Kézi könyv a légkörről és a talajról, a gazdasági növények táplálása szempontjából. Ford.: Balás Árpád és Mendlik Alajos. A Természettudományi Könyvkiadó Vállalat XIV. kötete. Bp., 1878, K. M. Természettudományi Társulat, VI+360 p. Kilenc szövegközi fametszetű illusztrációval. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, "Gyümölcsészeti egylet Tisza-Füreden alakult 1881-ben" bélyegzőkkel, kopottas borítóval, helyenként, kissé sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Gróf Teleki Árvéd: Növényeink hasznáról. Cluj-Kolozsvár, 1926, Lapkiadó és Nyomdai Műintézet Rt., 199 p. + 9 t. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. A címlapot és a képmellékletet gróf Teleki Ralph rajzolta. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel.
17195.

Rufpreis:
2 400 HUF
Szutórisz Frigyes: A növényvilág és az ember. Művelődéstörténeti tanulmányok. Bp., 1905, K.M. Természettudományi Társulat. Korabeli félvászon kötés, kissé kopottas
17196.

Rufpreis:
2 000 HUF
Moesz Gusztáv: A gombák. Kincsestár - A Magyar Szemle Társaság Kis Könyvtára 90. sz. Bp., 1943, Magyar Szemle Társaság, 80 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a borítón és a címlapon gyűrődésekkel.
17197.

Rufpreis:
1 400 HUF
Dr. Mosonyi János: Idegrendszerünk. A Magyar Szemle Kincsestára 93. sz. Bp., 1943, Magyar Szemle Társaság, 77+(3) p. + 1 t. (levelezőlap). Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány sérült lappal, helyenként kissé foltos.
17198.

Rufpreis:
1 200 HUF
17199.

Rufpreis:
1 200 HUF
Csapodi István: Az ember szeme. Bp., 1910. Franklin. 110p. Kiadói, sérült gerincű papírkötésben
17200.

Rufpreis:
2 000 HUF
17201.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vajda Ernő: Fák, ligetek, erdők. Bp., 1962, Mezőgazdasági Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17202.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF