Haas & Czjzek virágmintás porcelán szószos tál. Matricás, jelzett, kop... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Haas-Czjzek-viragmintas-porcelan-szoszos-tal-Matricas-jelzett-kopott-d-20-5-cm~II2693788
2693788
11429
427
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: Haas & Czjzek virágmintás porcelán szószos tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 20,5 cm
: nagy_andras