Haas & Czjzek virágmintás porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kop... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Haas-Czjzek-viragmintas-porcelan-leveses-tal-Matricas-jelzett-kopott-d-34-cm~II2693796
2693796
11430
427
Beschreibung: Haas & Czjzek virágmintás porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 34 cm
: nagy_andras