Gebrüder Hepp ezüstözött alpakka kiöntő, XX. sz. első fele, jelzett, k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500009/Gebruder-Hepp-ezustozott-alpakka-kionto-XX-sz-elso-fele-jelzett-koranak-megfelelo-all~II2735304
2735304
11675
427
5500
Antique
Rufpreis:
5 500 HUF 14,86 EUR , 16,18 USD
Beschreibung: Gebrüder Hepp ezüstözött alpakka kiöntő, XX. sz. első fele, jelzett, korának megfelelő állapotban, m: 12 cm
: nagy_andras