11676.
427. Gelaufene Fernauktion
Antik
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
2 db ezüstözött alpakka talpas pohár, vésett monogrammal, XX. sz. eleje körül, jelzett, koruknak megfelelő állapotban, m: 16,5 cm