10726.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Jeney Zoltán?): Vörösberény. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 46×35 cm