10727.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Ártér. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 23,5×42,5 cm